Anasayfam Yap Sık Kullanılanlara Ekle

Sitene Ekle Künye Arşiv  İletişim  rss  
ANASAYFA VİDEO GALERİ FOTO GALERİ İLETİŞİM  
 
İYİ Partili Gürpınardan Erdoğan’a Tepki
Erdoğan Efeler ve Nazillide Konuştu
Sağlık sektörünün tüm paydaşları bu fuarda
Sulak alanları hızla kaybediyoruz
TÜİK enflasyon verilerini açıkladı


Kangrene Dönen Balıkcı Kahvesi Sorunu Çözülüyor ! - SİVİL TOPLUM - Aydın Haber Merkezi
 
KANGRENE DÖNEN BALIKCI KAHVESİ SORUNU ÇÖZÜLÜYOR !
BU HABERİN EKLENME TARİHİ 27-08-2022 / 20-02

 

Anasayfa'ya Dön 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tüm Siviltoplum Haberleri  
Kangrene Dönen Balıkcı Kahvesi Sorunu Çözülüyor !

Kuşadası’nın simge mekanlarından olan Balıkçı Kahvesi ile ilgili olarak Kuşadası Belediyesi ile Kuşadası Su Ürünleri Kooperatifi arasında yaşanan sorun çözüme kavuşturuldu.

Geçtiğimiz yıl Kuşadası Belediyesi Emlak ve İstimlak Müdürlüğü tarafından kiracı Kuşadası Su Ürünleri Kooperatifinden alınarak kiralama ihalesine çıkarılan ancak son kiracı  Kooperatif tarafından başlatılan hukuki süreç olumlu olarak sonuçlandı.

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel ile Kuşadası Su Ürünleri Kooperatifi Başkanı Ahmet Altındiş arasında imzalanan protokol ile taraflar açtıkları davalardan karşılıklı olarak vazgeçecek. Protokolle, Kuşadası Su Ürünleri Kooperatifi Balıkçı Kahvesi’ni tahliye edecek .

 

KUŞADASI BELEDİYESİ’NDEN BALIKÇI ESNAFINA BÜYÜK DESTEK


Protokolle Kuşadası Belediyesi’nin, balıkçı gemilerinin av, araç ve gereçlerini depolama, tamir ve bakımlarını yapma, avlanılan veya yetiştirilen ürünleri karaya çıkarma, depolama, kontrol, veri toplama gibi avcılık ve yetiştiricilikle ilgili hizmetleri yerine getirmesi karara bağlandı. Öte yandan Kooperatif’in her yıl Kuşadası’nda bulunan salıkçı sayısı, yetişen balık türleri gibi konularda istatistiki verileri tutması ve bu verileri Belediye ile paylaşması da protokolde yer aldı.
Kuşadası Belediyesi ile Kuşadası Su Ürünleri Kooperatifi arasında 5393 sayılı Belediye Kanunu’nun 75. maddesi uyarınca ayrıca ortak iş birliği protokolü imzalandı. İş birliği protokolü ile balıkçı kahvesinin 152 metrekarelik bölümü Kooperatif üyelerinin kullanımına tahsis edildi. Ayrıca Kooperatif üyeleri tarafından kullanılan çekek alanında Kuşadası Belediyesi tarafından gerekli düzenleme ve ıslah çalışmalarının yapılması konusu da karara bağlandı.
Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, Kuşadası Su Ürünleri Kooperatifi ile yaşanan sorunun anlaşma ile sonuçlanmasından büyük bir mutluluk duyduğunu belirterek “Balıkçı esnafımızın memnuniyeti ve iyi koşullarda hizmet vermesi bizler açısından çok önemli. İmzaladığımız protokollerle karşılıklı olarak samimiyetimizi ve iyi niyetimizi ortaya koyduk ve kazanan Kuşadası oldu. Balıkçı Kahvesi’nde gerekli düzenleme ve tadilatları yaparak kısa süre içerisinde hizmete açacağız” dedi.

AHM.VT


Kangrene Dönen Balıkcı Kahvesi Sorunu Çözülüyor ! : Google'da Ara
Kangrene Dönen Balıkcı Kahvesi Sorunu Çözülüyor !


 
 
Bu Haberi Arkadaşıma Gönder :
 
Adınız / Soyadınız :
E-mail Adresiniz :
Arkadaşınızın Adı :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
 
   
 
 ADI SOYADI :  
 
 E-MAİL :  
 
 
 
 
 
 
        SİVİL TOPLUM

  MEHMET KENDİRLİOĞLU GÜVEN TAZELEDİ


         Bugün yapılan Efeler Ziraat Odası Genel kurulunda Mevcut Başkan Mehmet Kendirlioğlu yeniden güven tazeledi. iki liste ile gidilen seçimlerde Musta

  TEMAD AYDIN 31.NCİ KURULUŞ YILDÖNÜMÜNÜ


         Türkiye Emekli Astsubaylar derneği (Temad) Aydın İl Başkanlığı 31. Kuruluş yıldönümünü Milli Aydın Bankasında düzenlediği bir etkinlikl

 
Aydın Hava Durumu


           YAZARLAR

           ANKET

Henüz eklenmiş bir anketimiz bulunmamaktadır !

Süper Lig Puan Durumu

  •   Takım Adı O G B M Av P


RSS © 2014 Aydın Haber Merkezi
Site iceriginin izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanilmasi yasaktir
Gizlilik Ilkeleri | Kullanim Kosullari | Künye | Reklam | Iletisim